Tinkama virtuvės aksesuarų priežiūra ir valymas

Virtuvės reikmenys gali pagyvinti virtuvę ir padaryti visą maisto gaminimo patirtį malonesnę. Deja, kai reikia prižiūrėti ir valyti šiuos virtuvės reikmenis, daugelis žmonių nežino, nuo ko pradėti. Šiame tinklaraščio įraše pasidalysime patarimais, kaip tinkamai prižiūrėti ir valyti virtuvės reikmenis, ir kitus aksesuarus . Juk visi norime kad jie ilgai tarnautų ir gerai atrodytų ir būtų lengva prižiūrėti ir valyti.

Kaip prižiūrėti virtuvės reikmenis

Pirmas žingsnis prižiūrint virtuvės reikmenis – žinoti, iš kokių medžiagų jie pagaminti. Skirtingoms medžiagoms reikia skirtingų valymo būdų, todėl prieš pradėdami plauti virtuvės įrankius ar prietaisus įsitikinkite, kad žinote, iš ko jie pagaminti. Nerūdijantis plienas yra viena populiariausių medžiagų, iš kurių gaminami virtuvės reikmenys, nes ją lengva valyti. Nepridegančias keptuves taip pat reikėtų plauti šiltu vandeniu, minkšta šluoste ar kempine, plovikliu ir, jei reikia, neabrazyviniu šveitikliu. Kitoms medžiagoms, pavyzdžiui, medienai ar plastikui, gali prireikti specialių valymo priemonių, sukurtų specialiai tiems paviršiams.

Be to, kad žinotumėte, kaip tinkamai valyti virtuvės reikmenis, yra ir kitų dalykų, kuriuos galite padaryti, kad jie laikui bėgant išliktų geros būklės. Pavyzdžiui, jei turite medinių įrankių, pavyzdžiui, pjaustymo lentelių ar šaukštų, turėtumėte juos reguliariai patepti maistiniu mineraliniu aliejumi arba kitos rūšies maistiniu aliejumi. Tai padės išsaugoti medieną ir išvengti įtrūkimų ar skilimų dėl dažno naudojimo. Be to, jei jūsų indai turi nuimamų dalių (pvz., nuimamų rankenų), būtinai retkarčiais jas išardykite, kad būtų galima kruopščiai išvalyti, nepaliekant viduje drėgmės, kuri laikui bėgant gali sukelti rūdijimą ar koroziją.

Kaip pasirinkti mažai priežiūros reikalaujančius priedus

Pirkdami virtuvės reikmenis daug lengviau rinksitės mažai priežiūros reikalaujančius daiktus. Ieškokite daiktų, pagamintų iš patvarių medžiagų, pavyzdžiui, nerūdijančiojo plieno ar keramikos, kuriuos po kiekvieno naudojimo lengva nuvalyti drėgnu skudurėliu.

Rinkitės tik kokybiškus gaminius

Norint jog virtuvės aksesuarai tarnautų ilgiau, svarbu rinktis aukštos kokybės gaminius. Įsitikinkite, kad perkate patikimus gaminius, kurie pagaminti iš aukštos kokybės ir patvarių medžiagų.

Tas pats pasakytina ir apie tokius daiktus kaip pjaustymo lentelės ir indai ar net baldai. Nesistenkite taupyti kokybės sąskaita. Atminkite, jog pigesni virtuvės aksesuarai ar prietaisai ne visada bus ilgaamžiai.

Parašykite komentarą