Kaip pasirinkti patį tinkamiausią vibratorių?

Verta pripažinti, kad vibratorius yra viena iš pačių populiariausio sekso prekių, kurias pasirenka žmonės. Nors daugeliui gali pasirodyti, kad daugiausia jis yra pritaikytas moterims, tačiau šiais laikais yra sukurta pačių įvairiausių rūšių, kurios gali tikti ne tik joms, bet ir poroms ir vyrams. Kadangi jų pasirinkimas yra labai didelis, tai daugeliui gali susisukti galva renkantis patį geriausią variantą, o ypač, jeigu toks žaisliukas yra pats pirmas, nes tikrai reikia atkreipti dėmesį ne į vieną dalyką, kad išsirinkti tikrai gerą variantą. Todėl šiame straipsnyje ir norime pateikti kelis patarimus, kurie leis pasirinkti tinkamai ir padės suprasti, į kokius dalykus verta atkreipti dėmesį.

Atsižvelkite į jo rūšį

Tie, kas dar nėra bandę tokio sekso žaisliuko, tikriausiai įsivaizduoja taip, kad vibratoriai nėra skirtingi ir daugmaž visi yra panašūs. Tačiau jeigu pasižiūrėsite internetinėse parduotuvėse, tai galėsite matyti, kad pasirinkimas yra labai platus ir jų rūšių yra daug ir jie skirti pajausti skirtingus malonumo pojūčius. Aišku, neturint patirties gali būti pakankamai sunku iš pačio pirmo karto išsirinkti sau tinkamiausią variantą, tačiau privalumų turi tie, kas kuo puikiausiai pažįsta savo kūną ir žino, kaip jam suteikti didžiausią malonumą. O jeigu šioje srityje žinių dar šiek tiek trūksta, tada pakankamai gera išeitis yra ta, kad rinktis vis skirtingus variantus ir taip sužinosite, kas jums tinka ir patinka.

Kuo daugiau išbandysite, tuo daugiau suprasite, kuris variantas yra tinkamas

Apie tai jau užsiminėme kiek anksčiau, bet tai labai svarbu pabrėžti ir tai yra vienas iš pačių reikšmingiausių būdų, kaip atpažinti sau maloniausius dalykus. Tuo labiau, kad vibratoriai nekainuoja tiek, kad juos įsigyti būtų pakankamai sunku. Tad drąsiai nebijokite juos pirkti, eksperimentuokite, nes tik taip galėsite sužinoti savo poreikius ir kas iš tiesų jus pakankamai atpalaiduoja ir gali suteikti malonumą.

Vibratorius visur ir visada

Dar labai svarbu yra paminėti ir tai, kad vibratoriai gali būti labai skirtingi, jeigu kalbėsime apie jų funkcijas ir dydžius. Todėl jeigu jums patinka malonumą jausti tokiose vietose, kur ne kiekvienas galėtų tuo užsiimti, tai ir vibratorius turėtų būti atitinkamo dydžio, kad kuo puikiausiai tilptų į rankinę ir panašiai. Todėl vėlgi, perkant jį reikia atsižvelgti į save, kas jums labiausiai patinka, kas kelia didžiausią malonumą ir panašiai.

Parašykite komentarą