Taisyklės, kurios susijusios su vestuviniais žiedais

Bet kokioje sferoje tikriausiai galėtume atrasti bent jau po kelias taisykles, kurių reikėtų laikytis, nes kitu atveju viskas žlugtų arba nepavyktų padaryti tam tikrų dalykų. Lygiai tokia pat situacija yra su vestuviniais žiedais. Kai kam gali pasirodyti, kad apie juos pasakyti tikrai nėra daug ko, tačiau pasižiūrėjus iš kitos pusės, būsimiems jauniesiems gali kilti nemažai tam tikrų klausimų. Tad, kad būtų aiškiau, šį straipsnį parengėme būtent tam, kad galėtume atsakyti į tam tikrus klausimus, nurodyti vyraujančias taisykles, kurios susijusios su vestuviniais žiedais.

Nešiojamas tik ant tam tikros rankos

Ne vienas būtent gali atpažinti, ar žmogus yra ištekėjęs/susituokęs iš žiedo, kurį nešioja ant tam tikros rankos. Nors šiandien galima pamatyti tendenciją, kad kiekvienas turi savo nuomonę ir visuomenė jau tampa tolerantiškesnė, kalbant, ant kurios rankos privalu nešioti vestuvinį žiedą. Aišku, daugeliui jau yra įprasta jį nešioti ant dešinės rankos, tačiau atsiranda nemažai žmonių, kurie renkasi ir kairę ranką, tad, šiuo atveju, griežtos taisyklės nėra.

Pats tinkamiausias vestuvinių žiedų metalas

Tikriausiai pagrindinė taisyklė, kuria reikia vadovautis yra ta, kad vestuviniai žiedai turėtų būti pagaminti iš brangesnio metalo. Auksiniai žiedai yra vienas iš pačių populiariausių pasirinkimų, bet tikrai neteigiame, kad ir vienintelis. Dar yra nemažai ir kitos rūšies metalų, iš kurių galima rinktis, tad jeigu nepatinka vienas variantas, visada galima atrasti ir kitą variantą ir klaidos tokiu atveju tikrai nepadarysite.

Kada vestuvinio žiedo galima nenešioti?

Iš pagarbos vienas kitam, sutuoktiniai turėtų vestuvinius žiedus nešioti visada. Tačiau gali pasitaikyti pačių įvairiausių situacijų, kada dėl saugumo, ar dėl to, kad bijoma pamesti, vestuviniai žiedai turėtų būti nusiimami. Vienas iš pavyzdžių gali būti tai, kad jeigu mėgaujatės vandens pramogomis ir bijote jį pamesti, žiedą galite pasidėti kažkur saugiai. Jeigu užklupo liga, dėl kurios tinsta pirštai, juk per prievartą tokio žiedo nenešiosite. Tačiau yra puiku ir tai, kad jeigu ant piršto žiedo nebėra galimybės nešioti, kad jis visada būtų su jumis, galite jį nešioti vietoj pakabuko, kurį pakabinsite ant grandinėlės.

Ar tik ant vieno piršto yra nešiojamas vestuvinis žiedas?

Vestuviniai žiedai yra nešiojami ant bevardžio piršto ir čia didelių interpretacijų padaryti tikrai nėra galimybės. Aišku, su laiku mūsų kūnas keičiasi, tad kartais tokie žiedai tampa per dideli arba per maži, tačiau yra lengvai prieinamų būdų, kurie leidžia žiedus pasikoreguoti pagal reikiamą dydį.

Parašykite komentarą