Į ką atkreipti dėmesį renkantis malkas?

Malkų pasirinkimas yra platus ir įvairus, todėl nereikia stebėtis, jog atėjus laikui pasirinkti, atsiranda daug klausimų ir yra sudėtinga pasirinkti tinkamą variantą. Malkos gali būti įvairios, tačiau tam tikri klausimai visada padės nuspręsti, kurios bus tinkamos jūsų namams. Tad pateikiame klausimus, į kuriuos turite sau atsakyti prieš pirkdami malkas.

Kaip buvo džiovinamos?

Pasidomėkite, kokiomis sąlygomis buvo džiovintos malkos. Nuo to priklauso ne tik tai, kaip bus naudojamos, bet ir kaina. Kai kurie nesigilina į jokias smulkmenas, renkasi tik pagal kainą. Tačiau galima atkreipti dėmesį į tai, jog būtent tokiu atveju gali tekti susidurti su daug nesklandumų. Pavyzdžiui, jei pasirinksite netinkamai džiovintas malkas, bus ne tik uždegti sudėtinga, bet ir pats malkų degimas gali būti nesklandus.

Ar tinka maisto paruošimui?

Pagalvokite, kam perkate malkas? Idealu rinktis tas, kurios bus universalios ir tinkamos įvairiam panaudojimui. Visgi galima pastebėti, jog kai kurios malkos tinka tik maisto ruošimui, kitos tik šildymui. Rinkitės tai, kas universalu, tuomet galėsite sunaudoti visas įsigytas malkas ir nereikės pirkti papildomų kitai paskirčiai.

Ar tinka apskritai šildymui?

Jei malkos bus skirtos namų apšildymui, pasidomėkite, ar jos tam tinkamos. Ne visos malkos tinkamos namų šildymui, todėl šis klausimas labai svarbus. Jei nerandate informacijos, pasiteiraukite konsultantų. Jie ne tik paaiškins apie prekes, bet ir pasakys, kam jos skirtos ir galėsite ramiai pirkti, žinodami, kad tiks jūsų namams.

Kaip reikės sandėliuoti?

Malkos dažniausiai perkamos didesniais kiekiais, todėl labai svarbu iš karto pagalvoti, kaip bus sandėliuojamos. Nepamirškite, kad daugelis malkų gali būti laikomos skirtingose vietose, todėl turite atkreipti dėmesį į tai, ką nurodo gamintojas. Kai kuriais atvejais verta neskubėti, jog rastumėte malkas, kurios ne tik atitiks jūsų kriterijus, bet ir galėsite jas tinkamai sandėliuoti.

Ką siūlo pardavėjas?

Nepamirškite pasidomėti ne tik gaminių kaina, bet ir papildomomis sąlygomis. Pavyzdžiui, kas pasirūpins gaminių pristatymu? Kai kuriais atvejais į šį klausimą reikia atsakyti iš karto, kad nekiltų nesklandumų, kai ateis laikas malkų pristatymui.

Kokias malkas rinktis?

Biokuras – populiariausias pasirinkimas. Tai ne tik ekologiškas, bet ir ekonomiškas gaminys.

Parašykite komentarą