Gėlės Vilniuje: kur atrasti nematytas naujoves?

Progų dovanoti gėles – daugybė. Tačiau atrasti dar nematytas puokštės gali būti sunku. Tačiau gėlės Vilniuje tikrai turi ką pasiūlyti unikalių puokščių mėgėjams. Egzotinė gėlės Vilniuje jau pradeda skintis savo kelią į žmonių širdis, tad tai tampa dažnu pasirinkimu norintiems nustebinti kitus. Kokios naujovės vyrauja gėlių pasaulyje ir kur ieškoti puokščių unikalumo?

Gėlės Vilniuje, kurios nevysta

Mėgavimosi šviežiomis gėlėmis laikotarpis dažnai būna sutrumpintas jų trumpu gyvenimo laikotarpiu, tad retai kas renkasi gėles, kurios žino, kad greitai nuvys. Dėl to yra ieškoma sprendimų, kurie tai išspręstų. Vienas iš tokių – gėlės Vilniuje, kurios džiūva ir tampa ilgalaike interjero detale. O tokių gėlių šiandien atrasti galima tikrai daug! Kartais nereikia, kad visa puokštė būtų sudaryta iš tokių gėlių. Užtenka vos kelių elementų, kurie sudžiūvę išlaiko savo grožį, ir toliau galėsite mėgautis gamtos grožiu. Tokios gėlės Vilniuje gali būti gubojos, eukalipto lapeliai, zunda ir panašios.

Egzotika dvelkiančios puokštės

Egzotika stebina ir džiugina visuomet. Lygiai taip pat ir su puokštėmis. Egzotinės gėlės Vilniuje gali papildyti puokštę unikaliais akcentais, įnešti naujovės ir kitokio pojūčio. Tokios puokštės patiks net visko mačiusiems. Tačiau atrasti egzotines gėles gali būti sudėtinga. Viena iš tokių vietų, kur tai siūlo – Flowers And Lovers gėlių studija. Ten gėlės VIlniuje atkeliauja iš įvairiausių pasaulio kampelių, tad tikrai atrasite tai, ko dar nesate matę. Pavyzdžiui, protėja atkeliavusi iš Pietų Afrikos ar banksija iš Australijos. Jos puikiai įsipaišo daugybėje puokščių, o mėgautis jomis galima tikrai ilgai.

Puokštės iš vienos rūšies gėlių

Mažiau yra daugiau – pasakymas, kuris tinka daugumoje vietų. Gėlių puokštėse taip pat. Todėl dažnai žmonės renkasi puokštes tik iš vienos rūšies gėlių. Tokios puokštės yra subtilios, minimalistinės, tačiau atrodo taip pat gerai kaip ir kitos. Kokios galėtų būti gėlės Vilniuje? Šiuo metu labai populiaru rinktis gubojas, kurių net kelios šakelės sudaro nuostabią puokštę. Taip pat jų didelis privalumas – net sudžiuvusios atrodo ypatingai gražiai. Taip pat galima rinktis gvazdikų puokštes ar chrizantemas.

Kur ieškoti unikalumo?

Atrasti unikalias gėles kartais gali būti sudėtinga, todėl reikia ieškoti tam tikrų gėlių studijų, kurios siūlo įdomesnius sprendimus savo klientams. Tokia vieta Vilniuje yra Flowers And Lovers studija, kurioje gėlių kūrimas – tikra meno kategorija. Gėlės Vilniuje ten pamatomos kitokiomis spalvomis ir naujuose amplua. Tad ieškantiems unikalumo, tai puiki vieta atrasti naujoves ir nematytas kombinacijas.

 

Parašykite komentarą