Vestuviniai žiedai: kaip išsirinkti patį geriausią variantą?

Artėjant vienai svarbiausių gyvenimo švenčių – vestuvėms, norime, kad viskas būtų tobula ir net patys menkiausi dalykai suplanuoti, kad nekiltų nesklandumų. Kai kuriais dalykais galima pasirūpinti iš anksto, o tai vienas geriausių dalykų, nes tada kuo puikiausiai galima susiplanuoti laiką ir taip visko nepalikti paskutinei minutei. Vienas iš pačių svarbiausių dalykų yra žiedai, nes jie nėra vienadieniai ar skirti tik tai šventei. Būtent jie bus saugomi visą gyvenimą, tad jiems dėmesys turi būti išskirtinis ir skiriamas pakankamas laikas juos pasirenkant. Tad šiame straipsnyje norime papasakoti kiek daugiau apie jų pasirinkimą, kad variantas būtų pats geriausias.

Žinokite, kokio metalo norite

Anksčiau tikriausiai nebuvo galima įsivaizduoti, kad vestuviniai ziedai gali būti kitokie, nei kad auksiniai. Tačiau šiais laikais galite rinktis skirtingus variantus:

  • Auksinis variantas. Aišku, jis yra pats populiariausias, tačiau šiais laikais galite atrasti skirtingo aukso, tai yra jų spalvos gali skirtis, be to, galite atrasti ir balto aukso, kuris panašus į sidabrą.
  • Sidabrinis variantas. Tokie vestuviniai žiedai nėra tokie populiarūs, tačiau tikrai atsiranda porų, kurios pasirenka būtent jį.
  • Kitų metalų žiedai. Anksčiau išvardinti metalų žiedai yra patys populiariausi, tačiau vien tuo neapsiriboja. Galima matyti ir žalvarinių ar kito panašaus metalo. Šiais laikais taisyklių nėra, koks konkrečiai turi būti vestuvinis žiedas, tad jaunieji gali pasirinkti bet kokį jiems tinkantį variantą.

Vestuvinių žiedų stilius labai svarbus

Kai kam gali būti sunku patikėti, bet net ir vestuviniai žiedai turi tam tikrą stilių, tad vėlgi poros gali pasirinkti tokį variantą, kuris yra tinkantis jiems. Aišku, tikriausiai klasikų klasika yra įprasti žiedai, kuriuos matome dažniausiai, tačiau žmonės yra linkę rinktis ir kiek puošnesnius, tai yra su išraižymais ar kristalais. Tad pasirinkimų variantų yra tikrai ne vienas, tad galite sugalvoti tik jums patinkančius žiedus, kuriuos pavers realybe juvelyrikos specialistas.

Skirtingi žiedai vyrui ir moteriai – puikus variantas

Jeigu būsimos nuotakos ir jaunikio skoniai nesutampa ir jie niekaip negali pasirinkti vienodo varianto, tai nėra bėda, nes net ir vestuviniai žiedai gali būti skirtingi. Tikriausiai yra įprasta, kad paprastai vyrai renkasi paprastesnius variantus, nes nenori kažko labai puošnaus, o moterys atvirkščiai – nori kur kas puošnesnio varianto. Tad vyras ir žmona kuo puikiausiai gali rinktis skirtingos stilistikos žiedus, tačiau būtų gerai, kad jie būtų gaminami iš vieno metalo.

 

Parašykite komentarą