Vestuvės kaimo name: dizaino idėjos

sodybos nuoma vestuvėms

Vestuvių diena – labai svarbi ir laiminga diena, kuria jaunavedžiai mielai dalijasi su artimaisiais ir draugais. Todėl tokios svarbios šventės organizavimas turėtų būti viršuje. Netraukia mintis surengti vestuves įprastame restorane ar kavinėje? Ar norėtumėte surengti ceremoniją lauke? Tai puiki priežastis pagalvoti apie kaimo namo su sklypu nuomą, sodybos nuoma vestuvėms.

Pastaruoju metu kaimo namai tapo populiaria švenčių vieta. Čia galite įgyvendinti bet kurią savo fantaziją. Tačiau norint, kad vestuvės būtų tobulos ir ilgai išliktų atmintyje, reikia iš anksto išstudijuoti visus niuansus.

Į ką atkreipti dėmesį rengiant vestuves sodyboje?

Kai pora nusprendžia surengti vestuvių banketą kaimo namuose, jie turi gerai pasiruošti. Pirmas žingsnis – pradėti ieškoti tinkamo namo. Jei šventė planuojama vasarą, geriau tai padaryti iš anksto, kad gautumėte geriausias galimybes. Kai pasirenkama vieta, reikia nuspręsti, kaip vestuvės vyks kaimo namuose. Kaip suorganizuoti visus renginius, kad viskas vyktų tobulai.

Svarbiausia atkreipti dėmesį į namo plotą ir sklypą, kuriame bus apgyvendinti svečiai. Jei vestuvės numatytos vasarą, tai terasa ir namo teritorija puikiai tinka rengti varžybas, todėl ir pats namas gali būti nedidukas. Bet jei šventė organizuojama žiemą ar blogu oru, tuomet reikia pasirinkti patalpų dydį, kad svečiams ir jaunavedžiams būtų patogu. Namas turi būti pakankamai didelis varžyboms, šokiams ir banketams.

Jei planuojate ceremoniją lauke, tuomet taip pat turėsite paruošti vietą, kurioje prisieksite vienas kitam. Nepamirškite, kad svečiams turėtų pakakti kėdžių ar suolų.

Būtina pagalvoti apie tokį svarbų dalyką kaip banketas ar furšetas. Svarbu tinkamai organizuoti vietą, kur svečiai galėtų ką nors skanaus pavalgyti, pabendrauti ir pailsėti nuo varžybų. Svečiai turėtų jaustis atsipalaidavę ir laisvi, todėl turite atidžiai apsvarstyti stalų ir kėdžių skaičių ir išdėstymą.

Kokie yra vestuvių kaimo namuose pranašumai?

Šventė kaimo namuose turi didelių pranašumų, palyginti su restoranu ar kavine:

  • Galite pasirinkti namą, kuriame bus daug funkcinės erdvės. Tai leis jums suteiktą erdvę disponuoti taip, kaip norite. Pavyzdžiui, kambariuose svečiams galite įrengti poilsio zonas. O pokylių salėje puiku švęsti vestuves. Galite pasirinkti namą su mėgstamomis pramogomis. Tai gali būti biliardas arba baseinas. Vakare galite pradėti vestuvių fejerverkus. Giminaičiai ir draugai gali būti
  • Apgyvendinti miegamuosiuose. Tada jums nereikės jaudintis, kaip jie grįš namo atostogų pabaigoje.
  • Atskyrimas ir privatumas. Užmiesčio namuose jausitės ramūs. Nepažįstamų žmonių nebuvimas leis jums elgtis taip, kaip esate įpratę savo artimųjų kompanijoje.
  • Išsinuomoję kaimo namą, galite sutaupyti maistui ir gėrimams banketui. Iš dalies galite atsinešti ką nors su savimi, pavyzdžiui, gėrimų ir alkoholio. Tuo pačiu restoranas apmokestins minimalią užsakymo sumą, kurios jokiu būdu negalima atšaukti.
  • Grynas oras. Kai kurios poros nori vestuvių lauke neformalioje aplinkoje. Tiesiog kaimo namas šiam ir disponuoja. Tai tikras išsigelbėjimas pavargusiems nuo miesto šurmulio.

Kaimo namų dizaino idėjos

Kaimo namo, skirto šventei, dizainas daugeliu atvejų atrodo standartinis. Būtina papuošti pokylių salę, patį namą ir svetainę. Net ir pats prabangiausias kaimo namas atrodys „nebaigtas“ be dekoracijų ir gyvų augalų. Be profesionalaus fitodekoratoriaus pagalbos beveik neįmanoma kompetentingai sutvarkyti kaimo namą. Patyrę fitodizainieriai padės papuošti patalpas, terasą ir sklypą originaliomis augalų kompozicijomis ir puošybos elementais.

Išstudijavęs sodybos interjerą ir Jūsų pageidavimus, fitodizaineris parengs ekodekoro planą, paruoš erdvę augalijai ir dekoracijoms sutvarkyti. Pagal iš anksto numatytą planą atrinktos gėlės, augalai ir kompozicijos bus operatyviai pristatytos ir išdalintos.

Užmiesčio namo nuoma – puikus pasirinkimas norintiems nepamirštamų vestuvių. Individualus požiūris į vestuvių organizavimą ir unikalus dizainas padarys jūsų šventę magiška ir įsimintina.

Šaltinis: santuoka.lt

Parašykite komentarą