Sveikatingumo kurortai Sakartvele

Sakartvelas kviečia pabėgti nuo kasdienės rutinos ir atsipalaiduoti Kaukazo kalnų sveikatingumo kurortuose. Įspūdingo gamtos grožio apsuptyje įsikūrę viešbučiai ir spa centrai savo svečiams siūlo daugybę įvairių atgaivinamųjų ir gydomųjų procedūrų. Šios poilsinės kelionės Sakartvele padeda atgimti iš naujo.

Sairme kurortas

„Resort Sairme“ yra vienas didžiausių balneologinių-klimatinių kurortų Europoje ir Kaukaze, kuriame yra du viešbučiai – „Hotel Sairme“ ir „New Sairme“. Jis yra 950 metrų virš jūros lygio. Tikruosius kurorto turtus reprezentuoja mineraliniai vandenys, žinomi dėl savo aiškiai apibrėžto gydomojo ir gydomojo poveikio, paremto daugybe klinikinių tyrimų ir išsamių laboratorinių tyrimų. „Sairme Resort“ nuo 2021 m. yra Europos SPA asociacijos (ESPA) narys. ESPA narystė suteikia kurortui galimybes atlikti naujus, europinius standartus atitinkančius sveikatos patikrinimus. Kurorto teritorijoje yra visą parą veikianti poliklinika, kurioje patyrę gydytojai individualiai skiria mineralinio vandens gydymo kursus, rekomenduoja atitinkamas SPA ir reabilitacijos procedūras. Poilsinės kelionės Sakartvele metu, lankytojai gali mėgautis įvairiomis paslaugomis: įvairiais masažais, mineralinio vandens voniomis, hidrosierinėmis voniomis, haloterapija, mineralinio vandens inhaliacijomis ir kt.

Tskaltubo kurortas

Balneologinio kurorto „Park Resort Tskaltubo“ šūkis yra „Būk sveikas“. Aukštos kvalifikacijos gydytojų komanda stengiasi padėti šį šūkį įgyvendinti. Specialistai naudojasi gydomųjų ir jauninančių SPA procedūrų deriniu, kad padėtų svečiams pasiekti šį aukštą siekį. „Park Resort Tskaltubo“ yra įsikūręs Tskaltubo centriniame parke. Šiame sveikatingumo centre teikiamos profesionalios konsultacijos bei gydymas. Medicinos specialistai padeda išgydyti skoliozę, poliartritą, reumatoidinį, potrauminį artritą, podagrą. Poilsinės kelionės Sakartvele mėgėjai gali išbandyti purvo terapija, pėdų, bambuko, karštų akmenų masažus, šokoladines kaukes, Kleopatros (pieno) vonias ir kt. „Park Resort Tskaltubo“ komanda padeda sukurti jums tinkančią ir reikiamą sveikatingumo programą.

„Bioli Medical Wellness Resort“

Sakoma, kad „Bioli Medical Wellness Resort“ kurortas yra tikras rojus žemėje. Poilsinės kelionės Sakartvele metu, šis sveikatingumo kurortas svečiams siūlo daugybę poilsiui skirtų procedūrų, kurias papildo puikus regiono klimatas. Kvalifikuoti medicinos specialistai naudoja aukštųjų technologijų įrangą. Viešėdami šiame kurorte keliautojai turi galimybę paragauti sveiko gruziniško maisto bei „Qvevri“ vyno. Svečiai kviečiami apsistoti kotedžuose, iš kurių atsiveria nuostabūs panoraminiai vaizdai. Po gydomųjų procedūrų poilsiautojai kviečiami atsipalaiduoti pramogų zonoje.

SPA paslaugos Sakartvele yra puiki galimybė pagerinti sveikatą bei pasilepinti išskirtinėmis procedūromis. Sakartvelo sveikatingumo centrai siūlo individualiems poreikiams pritaikytas gydomąsias bei sveikatingumo programas.

Parašykite komentarą