Renkamės žoliapjovę traktoriuką: pataria specialistas

Vis daugiau žmonių renkasi tokią sodo priežiūros techniką, kuri, atrodo, dirba pati ir nereikalauja iš žmogaus pastangų, kad darbai būtų atlikti. Tai dažniausiai padeda sutaupyti ir daug laiko, o kur dar minėtas komfortas, kuris daugeliui yra prioritetas.

Turintiems nuosavus žemės sklypus vienas svarbiausių darbų yra vejos priežiūra. Jos pjovimui vis dažniau yra pasirenkami žoliapjovės traktoriukai – STIHL. Jų pasiūla auga, nes didėja poreikius, tad ieškant siūlome kuo daugiau dėmesio skirti techniniams parametrams.

Gamintojas

STIHL internetinė parduotuvė – Parkų Technika minima kaip viena geriausių tiems, kurie nori ne tik geros kokybės įrangos, tačiau taip pat ir profesionalių, nemokamų konsultacijų ją renkantis. Visada bus galima rasti tokią įrangą, kuri yra nežinomų prekinių vardų, galimai net pigesnė. Tačiau kokia bus jos kokybė?

Pjovimo plotas

Kitas svarbus aspektas yra pjovimo plotas, kuris irgi gali būti labai įvairus. Žinoma, kad didesniems sodams dažniausiai ieškoma įranga, kurios plotas yra didesnis, kadangi tai padeda per trumpesnį laiko tarpą efektyviau atlikti darbus. O kitiems patinka pjauti, nes su traktoriais – tikras malonumas.

Galingumas

Kitas svarbus aspektas galingumas, kuris dažnai vertinamas pagal tai – koks yra sklypo tipas. Tai yra, jeigu sklypas nėra lygus – dažniausiai labiausiai pasiteisina įranga, kuri yra galingesnė, kadangi reikia jėgų, kad būtų sėkmingai nupjaunama veja.

Dydis

Įrangos dydis nėra tiesioginis aspektas, kuris turėtų lemti pasirinkimą. Tačiau taip jau yra, kad kai kurie tikrai renkasi būtent didesnes arba mažesnes įrangas, kadangi jiems atrodo, kad dirbti su jomis bus kur kas patogiau. Svarbiausia šiuo atveju, kad pasirinkimas yra.

Kaina

Ir visada siūlome nuspręsti dėl biudžeto, kuris labai dažnai nurodo  galimybes ir poreikius. O kiek Jūs galite skirti įrangai, kuri pasirūpins Jūsų veja?

Net ir daug laiko reikalaujantis darbai gali būti padaromi kur kas paprasčiau. Tik reikia inovatyvios technikos. Ir neverta rinktis metodų, kurie yra atgyvena. Juk galima pjauti veją ir su dalgiu. Tačiau ar tai tikrai verta Jūsų laiko?

Parašykite komentarą