Pasiruošimas elektrolizės procedūrai

elektroepiliacija kaune

Specialus pasiruošimas prieš elektroepiliacijai Kaune ar kitame Lietuvos mieste nereikalingas. Žemiau yra keletas patarimų, kurie padės jums ir meistrui efektyviau atlikti procedūrą:

Rekomenduojamas plaukų ilgis turi būti ne mažesnis kaip 2 mm, bet ne didesnis kaip 7 mm. Per trumpi arba per ilgi plaukai apsunkins elektrodo patekimą į folikulą, vadinasi, pati procedūra bus ilgesnė;

Dieną prieš procedūrą galite nulupti (šveisti) vietą, kurioje turėtų būti atliekama elektrolizė, o tada sudrėkinti kremu. Taip pat patartina išsimaudyti;

Likus kelioms dienoms iki epiliacijos, rekomenduojame padidinti suvartojamo skysčio (vandens) kiekį iki 2 litrų per dieną;

Bent vieną dieną prieš procedūrą rekomenduojama susilaikyti nuo alkoholinių gėrimų vartojimo.

Anestezija elektrolizės metu

Kai kuriems žmonėms (tiems, kurių skausmo slenkstis žemas) elektrolizė gali būti skausminga procedūra. Tokiu atveju galite pasirinkti procedūrą itin moderniu aparatu MICRO-FLASH metodu, kuris padaro procedūrą kuo patogesnę ir nereikalauja injekcinės anestezijos (injekcijų). Arba taikykite šias anestezijos rūšis:

Taikymas anestezija (anestezinis kremas)

Anestezija elektrolizės metu anesteziniu kremu ar geliu tinka veidui (antakiams, viršutinei lūpai, smakrui), kaklui, krūtinei, rankoms ir kojoms. Tokio tipo anestezija gali būti taikoma tiek savarankiškai (bent 30-40 minučių iki procedūros), tiek mūsų salone prieš pat procedūrą – meistras kremą tepa po plėvele likus 20 minučių iki elektrolizės pradžios. Naudojame profesionalius, sertifikuotus greito veikimo ir maksimalaus poveikio anestezinius kremus. Kremo veikimo laukimo laiko klientas nemoka.

Prieš procedūrą, jei reikia, būtinai aptarkite su specialistu anestezijos metodą.

Pasiruošimas elektrolizei: pagrindiniai žingsniai

Norint pasiekti maksimalių rezultatų ir užtikrinti saugumą, prieš vizitą būtina kruopščiai pasiruošti elektrolizei. Taip svarbu:

Plaukų ilgis ir spalva

Prieš procedūrą negalima naudoti skustuvo. Plaukų ilgis būtinai turi viršyti 5 mm, geriausias variantas yra 5-7 mm. Priešingu atveju elektrodas negalės prasiskverbti į folikulą, todėl poveikis bus nereikšmingas. Tačiau tuo pačiu metu nebūtina viršyti nustatyto rodiklio, nes per ilgi plaukai užstoja vaizdą į apdorotą plotą. Kalbant apie spalvą, tai šiuo atveju nesvarbu, lyginant su plaukų šalinimo lazeriu procedūra. Tačiau kosmetologai nerekomenduoja šviesinti likus kelioms dienoms iki seanso, dėl to labai padidėja odos jautrumas ir sumažėja plaukelių matomumas.

Kūno paruošimas

Šiuo atveju viskas priklauso nuo odos tipo. Taip pat reikėtų gerti daugiau skysčių (sulčių, vandens), tačiau susilaikyti nuo alkoholio, kavos ir arbatos. Taigi, jei oda:

sausas, rekomenduojama šveitimą atlikti per dieną, kad pašalintumėte apnašas, kurios trukdo procedūrai;
riebios, tada prieš apsilankymą pas kosmetologą naudojami losjonai ar kitos priemonės;
normalu, pakankama būklė bus nusiprausti po dušu prieš pačią procedūrą.

Anestezija

Atsižvelgiant į tai, kad kiekvienas žmogus turi skirtingą jautrumo slenkstį, šis klausimas turėtų būti aptartas iš anksto. Yra įvairių injekcijų, anestezinių gelių ir kremų.

Procedūros trukmė priklauso nuo apdorotos srities. Kad išvengtumėte neigiamos reakcijos, dėl tolesnės priežiūros turėtumėte pasikonsultuoti su kosmetologu.

Po procedūros draudžiama drėkinti gydomas kūno vietas. Todėl per 2-3 dienas po rankų elektrolizės draudžiama eiti į pirtį ar baseiną. Taip pat nerekomenduojama maudytis duše ir vonioje. Taip pat draudžiama nukristi ant gydomos odos tiesioginiuose saulės spinduliuose.
Svarbu! Prieš elektrolizės procedūrą įsitikinkite, kad neturite kontraindikacijų. Patikrinkite galimas pasekmes. Laikykitės priežiūros po elektrolizės namuose rekomendacijų.

Šaltinis: elektroepiliacija.lt

Parašykite komentarą