Nauji butai Vilniuje: pliusai ir minusai renkantis tokį variantą

Įsigyti butą ar namą daugeliui yra viso gyvenimo tikslas. Tikrai ne kiekvienas gali taip lengvai jį nusipirkti ir jam taupo ne vienerius metus. Tačiau kai ateina ta akimirka, kai jau reikia rinktis gyvenamąją vietą, vėl gali iškilti pačių įvairiausių klausimų, kurį variantą geriausia pasirinkti. Pirmiausia reikia pradėti nuo to, ar pirkti butą, o galbūt namą. Aišku, namą įsigyti yra kur kas sudėtingiau, nes jo kaina yra ženkliai didesnė, todėl daugelis renkasi butus. Bet renkantis butą, taip pat gali kilti įvairių klausimų, tai yra kur jį įsigyti. Kadangi nemažai pirkėjų renkasi naujus butus Vilniuje, tad šį straipsnį parengėme būtent tam, kad sudėtume visus pliusus ir minusus, kas leis įsivertinti, ar verta įsigyti tokio tipo būstą.

Naujų butų Vilniuje pliusai

Nauji butai Vilniuje turi labai daug pliusų:

  • Kadangi jie yra nauji, tai juose niekas negyveno, vadinasi, jie nėra apstatyti baldais, nėra įvairių interjero detalių, tad jūs patys galite susikurti tokią aplinką, kokios norite.
  • Ten kur yra nauji namai, labai dažnai aplinka yra sutvarkyta labai šiuolaikiškai, tad bus malonu būti ne tik pačiuose namuose, bet ir išeiti į lauką.
  • Nauji namai statomi pagal naujas technologijas, tad jie yra sandaresni, kas leidžia sunaudoti mažiau šilumos energijos, o tai reiškia, kad žiemą sąskaitos bus mažesnės, nei kad renkantis seną butą.

Naujų butų Vilniuje minusai

Jeigu bandysite atrasti minusų, renkantis naują butą Vilniuje, bet kokiu atveju jų atrasite, nes tikrai nėra nei vienos situacijos, kad būtų vienareikšmiškai gerai arba blogai. Tad renkantis naują butą galite susidurti su tuo, kad dar tiksliai nėra žinoma, kaip kokybiškai yra pastatytas pats namas, todėl vėliau galima pamatyti tam tikrus brokus. Tačiau tokios situacijos pasitaiko itin retai, nes šiais laikais visi namai yra statomi kokybiškai. Dar vienas minusas gali būti tas, kad jums patiems jį reikės įsirengti, o tai ne visiems gali būti paprasta. Tačiau tai yra menka problema, nes galima nusisamdyti įvairius specialistus, kurie padės jums naują butą įsirengti.

Ar verta rinktis naują butą, o gal geriau rinktis kitą variantą?

Kaip matome iš pateiktų pliusų ir minusų, pliusų yra kur kas daugiau ir jie yra žymiai svaresni, nei kad minusai, todėl jeigu šiuo metu žvalgotės būsto, didesnį dėmesį skirkite naujiems butams Vilniuje, nes taip gausite kur kas daugiau pliusų, nei kad minusų.

 

 

Parašykite komentarą