Kuo robotas dulkių siurblys yra pranešesnis?

robotas siurblys

Vienas pagrindinių kozirių, kuris robotas dulkių siurblys ar dulkių siurblys geresnis, yra galimybė atlikti šlapią valymą. Robotiniai dulkių siurbliai su šia technologija visiškai pranoksta pasenusius kolegas. Robotas Neatsvor priklauso biudžetinių dulkių siurblių plovimo grupei, tačiau lengvai susidoroja su šlapiu valymu.

Tokiuose įrenginiuose yra specialus konteineris skysčiui. Galite užpildyti ne tik paprastu vandeniu, bet ir plovikliu. Tai ypač tinka žmonėms, kurie yra alergiški dulkėms ir turi kuo kruopščiau išvalyti savo kambarius. Taip pat šis modelis turi ultravioletinę lempą, kuri dezinfekuoja paviršius. Todėl dezinfekcijos požiūriu robotai-siurbliai nugali įprastus dulkių siurblius. Taip pat galima pabrėžti dirbtinį intelektą valymo robotuose.

Triukšmo lygis

Jei keliate klausimą, kas yra geresnis už robotą dulkių siurblį ar įprastą dulkių siurblį triukšmo požiūriu, įprasti dulkių siurbliai kartais pralaimi. Paprastas dulkių siurblys skleidžia apie 85 dB ar net didesnį triukšmą. Tokie robotai kaip Neatsvor skleidžia ne daugiau kaip 48 dB triukšmo. Tuo pačiu metu tai neturi jokios įtakos našumui. Prieš mus yra pilnavertis dulkių siurblys, kuris veikia daug tyliau nei kiti.

Keturi turbininiai šepečiai užtikrina neprilygstamą švaros lygį, o varomieji šepečiai veikia savarankiškai ir susidoroja su praktiškai bet kokio tipo nešvarumais. Jei visai nemėgstate triukšmo, tuomet galite nustatyti, kad dulkių siurblys valytų dienos metu, kol esate darbe.

Individualus požiūris į skirtingus paviršius

Įprasti dulkių siurbliai komplekte turi šepetėlius skirtingiems paviršiams. Robotų užduotis yra maksimali autonomija, todėl jums nereikia keisti šepečių. Tokiuose dulkių siurbliuose naudojami universalūs šepečiai, kurie vienodai tinka įvairių tipų grindų dangoms.

Neatsvor dulkių siurblio konstrukcija yra specialiai sukurta kruopščiau valyti sunkiai pasiekiamose vietose. Dulkių siurblys pagamintas specialiame D formos dėkle. Šio prietaiso šepetys yra pailgas. Todėl jis puikiai susidoroja su dulkėmis, nešvarumais, gyvūnų plaukais ir kitomis šiukšlėmis. Be to, dulkių siurblys puikiai susidoroja su smulkiomis dulkėmis, kurių dydis yra tik 3 mikronai. Tai leidžia išvalyti butą nuo grybų, erkių, pelėsių ir sporų.

Belaidžių valdymo technologijų prieinamumas

Belaidžiai dulkių siurbliai dažnai naudojami kaip alternatyva robotams dulkių siurbliams. Jie taip pat yra patogūs, turi gerą baterijos veikimo laiką, o laido trūkumas žymiai pagreitina veikimo laiką. Tačiau ginče dėl to, kuris geresnis – robotas dulkių siurblys ar belaidis siurblys, jie pralaimi. Šiuolaikiniams valymo robotams net nereikia dirbti su valdymo pultu. Įrenginys valdomas tiesiogiai per Wi-Fi, tereikia atsisiųsti reikiamą programą.

Iš išmaniojo telefono ekrano galima reguliuoti valymo grafiką ir tvarkaraštį, netgi galima valdyti robotą realiu laiku. Šiuo metu bute nebūtina būti. Net jei esate 100 kilometrų nuo namų, robotas efektyviai apdoros komandas.

Valymo efektyvumas

Daugelis klaidingai mano, kad robotų dulkių siurblių kokybė yra prastesnė, palyginti su tradiciniais modeliais. Tiesą sakant, taip nebuvo jau seniai. Dėl jutiklių ir daviklių buvimo robotai kur kas efektyviau valo patalpas neatlikdami nereikalingų judesių, kaip tai daroma su tradiciniais dulkių siurbliais. Ant švaraus paviršiaus jie dar kartą neprasilenks, o valymo metu klaidos tikimybė ir rizika, kad nepateks valomo ploto segmento, praktiškai sumažėja iki nulio.

Robotai sunaudoja daug energijos. Dulkių siurblyje modulis su oro siurbliu dėl pailgo vamzdžio yra iki 3 metrų atstumu. Robotų atveju siurblys yra arti šepečių. Todėl robotų efektyvumas yra didesnis. Be to, daugelis robotų turi energiją taupančias technologijas.

Papildomos parinktys

Kai kurie robotai gali padaryti tai, ko įprasti dulkių siurbliai visiškai nesugeba. Tai ypač pasakytina apie situacijas, kai namuose yra naminių gyvūnėlių, o tai reiškia, kad kilimų valymas tampa daug sudėtingesnis. Šiuo atveju tam tikrą vaidmenį atlieka konkrečių dulkių siurblių modelių skirtumai. Turėtumėte pasirinkti modelį, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Pavyzdžiui, Neatsvor lengvai susidoroja su kruopščiu grindų valymu dėl lankstaus valymo režimų nustatymo. Jis veikia mažu ir dideliu greičiu. Standartinis valymas atliekamas dideliu greičiu. Žemas – esant didelei taršai, o kruopštumas yra prioritetas prieš greitį.

Kita svarbi detalė, išskirianti robotus dulkių siurblius, yra taškinio valymo funkcija. Minėtas dulkių siurblys gali dirbti su atskiromis sritimis. Tai ypač naudinga šeimoms su vaikais. Pasitaiko, kad tam tikra žaidimų kambario zona reikalauja didesnio dėmesio, todėl Neatsvor tiesiog nepamainomas. Jei tokio poreikio nėra, geras sprendimas būtų įsigyti paprastesnį automatinį dulkių siurblį.

Kaina

Robotų kaina yra jų silpnybė. Dėl belaidžių technologijų, jutiklių ir keitiklių jų kaina svyruoja nuo 500 iki 1000 USD. Paprasti dulkių siurbliai kainuoja 5-10 kartų pigiau. Atsižvelgiant į tai, kad dulkių siurblys veikia pats, o savininko dalyvavimas sumažinamas iki nulio, didelė kaina išlyginama. Čia reikia aiškiai pasverti prioritetus. Kas svarbiau: laikas, kuris pasenusių dulkių siurblių atveju bus sistemingai skiriamas valymui, arba lėšos, kurios išleidžiamos tik vieną kartą kokybiškam įrenginiui.

Matmenys

Mažiems butams net kompaktiškas dulkių siurblys yra problema. Robotų atveju tūrio problema išsprendžiama savaime. Automatinis dulkių siurblys yra šiek tiek didesnis nei grindų svarstyklės. Tokiu būdu jis laimi prieš savo tradicinius kolegas, kurių matmenys yra įspūdingesni. Tais atvejais, kai svarbu dydis, laimi kompaktiški robotai. Šie dulkių siurbliai lengvai telpa po lova, neužimdami daug vietos.

Dulkių siurblys neatsvor.lt, galintis dirbti keletą valandų be įkrovimo, sveria tik 2,8 kg, o jo matmenys yra 34 x 34 centimetrai. Tokio dulkių siurblio aukštis yra 9 centimetrai, o tai leidžia be problemų laikyti bet kurioje buto vietoje.

Išvada

Tradiciniai dulkių siurbliai, palyginti su robotais, pralaimi pagal visus kriterijus, išskyrus kainą. Bet tai irgi laiko klausimas. Prieš keletą metų robotai buvo daug mažiau efektyvūs. Šiandien jiems daug lengviau susidoroti su sudėtingomis užduotimis. Technologijos nestovi vietoje. Jei pasirenkate komfortą, tuomet tikrai turėtumėte teikti pirmenybę robotams.

Šaltinis: neatsvor.lt

 

Parašykite komentarą