Kokiomis progomis vyrams svarbu turėti rankinę per petį?

Visiems jau seniai žinoma, kad rankinė yra moters aprangos ir stiliaus dalis. Tačiau ilgą laiką manyta, kad vyras su rankine atrodo keistai. Dabar laikai pasikeitė. Ir tie, kurie mano, kad vyrams rankinės nereikalingos, giliai klysta. Šiuo metu parduotuvėse ypač gausus vyriškų rankinių pasirinkimas. Todėl vyrai gali rinktis rankinę pagal poreikį ir progą. Asortimente rasime ir garsių prekių ženklų vyriškų rankinių per petį, ir patogių kasdienai skirtų už patrauklią kainą.

Eidami į verslo susitikimą, vyrai visada turi neštis dokumentus ar kompiuterį. Sportuojantys vyrai su savimi turi turėti sportinę aprangą, higienos priemonių, telefoną ir kitų smulkmenų. Vykstant į kelionę paprastai imamas lagaminas, tačiau jame nebus patogu surasti asmens dokumentą ar kitus dokumentus, žiebtuvėlį, vienkartinių nosinių ar šukas.  Visa tai reikia į kažką susidėti.Juk nesineši viso to prekybos centro  pirkinių maišelyje. Kad vyras atrodytų stilingai turėtų rinktis kiekvienam atvejui tinkamą rankinę per petį.

Kada kokia rankinė reikalinga?

  • Prie klasikinio kostiumo turi būti derinama ir klasikinė rankinė.Ji turėtų būti pagaminta iš natūralios odos ar jos pakaitalų.Tinkamiausia spalva – juoda, ją bus lengviausia derinti prie savo įvaizdžio. Tačiau ruda spalva taip pat puikus pasirinkimas. Ji atrodys moderniai ir nenuobodžiai.Rankinė per petį puikiai tiks verslo susitikimui.
  • Sportininkams prireiks talpios, minkšto audinio rankinės. Joje turi tilpti sportinė apranga ir avalynė, higienos priemonės.Patogiausia, jei ji būtų tamsių spalvų ir greit neišsiteptų.
  • Susiruošus į tolimesnę kelionę visada susikrauname lagaminą, bet yra tokių dalykų , kuriuos reikėtų turėti su savimi. Tam puikiausiai tiks maža vyriška rankinė per petį. Jos kišenėlėse lengvai pasieksime dokumentus ar kitus reikalingus daiktus.
  • Net ir išėjus pasivaikščioti ar išvedus pavedžioti šunį, nė vienas vyras neapsiriks pasiėmęs patogią kasdienę rankinę. Joje bus patogu turėti telefoną, raktus, piniginę, galiausiai maišelių augintinio reikalams sutvarkyti.

Rankinė vyrams jau nelaikoma moteriškumo požymiu. Kiekvienas vyras turėtų pasirinkti jo poreikius atitinkančią rankinę. Tuomet jis atrodys stilingai ir patogiai jausis.

Parašykite komentarą