KOKIE STALVIRŠIAI YRA TINKAMIAUSI VIRTUVĖJE?

Atnaujinant namuose baldus negalima pamiršti ir virtuvės, ypač svarbu joje pakeisti stalviršius, juk jie dengia ne tik valgymui skirtą stalą, bet ir stalą, ant kurio gaminamas maistas. Pastarasis kartais gali būti panaudotas ir kaip pjaustymo lenta, ant jo dirbama su buitiniais prietaisais – bulvių tarkavimo mašina ar sulčiaspaude, mėsos malimo mašinėle. Stalviršius patogiausia pirkti internetinėje parduotuvėje Ulmas.

Koks stalviršis yra tinkamiausias virtuvėje?

Virtuvėje yra reikalingas itin patvarus stalviršis, kad jis nebijotų įbrėžimų, būtų atsparus trinčiai ir karščiui bei šalčiui, nes ant jo juk statome karštus puodus, dedame šaldytus produktus. Taip pat stalviršis turėtų būti lengvai valomas ir atsparus dėmėms.

Svarbu ir tai kad jis derinasi prie kitų virtuvės baldų ir atributų. Pavyzdžiui, jei jūsų virtuvėje yra sustatyti senesni, ar net antikvariniai baldai, tada tikrai prie jų niekaip netiks modernistinis, šiuolaikinio stiliaus stalviršis.

Šiais laikais populiariausi virtuvėje yra stalviršiai pagaminti iš medienos laminato. Jų paviršinis sluoksnis yra padengtas plonyčiu plastiko sluoksniu. Rinkoje siūlomi įvairiausių spalvų stalviršiai, imituojantys ne tik medieną, bet ir metalą, granitą bei marmurą.

Kokie yra medinių stalviršių privalumai?

Medinius stalviršius giria už jų natūralumą ir ekologiškumą. Jie visada atrodo neišpasakytai gražiai, tad niekada negali išeiti iš mados. Be to, tokius stalviršius galima arba palikti natūralios spalvos, arba dažyti norima spalva. Juos nesunku prižiūrėti, o jeigu tinkamai impregnuosite ir nulakuosite, jie jums tarnaus daugybę metų.

O jeigu pasirinkus iš granito ar smiltainio pagamintą stalviršį?

Iš granito ar smiltainio pagaminti stalviršiai yra įvairių spalvų ir raštų. Daugeliu atvejų jie yra šlifuoti, todėl juos itin lengva prižiūrėti, valyti. Granitas idealiai įsilieja tiek į tradicinio, tiek modernaus stiliaus virtuvės interjerą.

Be to, šis mineralas dėl savo fizinių savybių yra pats tinkamiausias virtuvėje, jis nesibraižo, o dėmės jam nekelia pavojaus. Kita vertus, dėl visų teigiamų savybių granitas yra gana brangi medžiaga. Tačiau jis tikrai yra gera investicija, nes iš jo pagamintas stalviršis tarnaus visą gyvenimą ir puoš jūsų virtuvės aplinką.

Parašykite komentarą