KOKIE KINO FILMAI ŠĮ RUDENĮ LAUKIA LIETUVOS ŽIŪROVŲ?

Į kino teatrą dažniausiai einame pažiūrėti ypatingų vaizdų, stulbinančių efektų, kokių tikrovėje neįmanoma pamatyti. Taip pat ten einame patirti aštrių emocinių išgyvenimų, mintyse susitapatinti su ekrane karaliaujančiais kerinčio žavesio ir ypatingų galių turinčiais personažais. Apie tai, kaip vertinate šiuolaikinį kiną, kokie filmai jus labiausiai domina, savo nuomone galite pasidalinti su internetine platforma: https://pickvibe.lt/lt/p/renginiai/kinas.

Kokie filmai 2023 metais laukia fantastikos mėgėjų?

Nuo 2023 metų birželio Lietuvos kino teatruose didelius būrius žiūrovų sutraukia amerikiečių kino režisieriaus V. Andersono komiška siurrealistinė drama „Asteroidų miestas“. Filmas pasakoja apie žvaigždžių stebėtojų suvažiavimą. Nuo lapkričio mėnesio numatoma rodyti fantastinio filmo „Kopa“ tęsinį.

Jei pirmojoje filmo dalyje veiksmo intriga tik įsisuko, tai antrojoje atėjo metas intriguojančiai atomazgai. O G. Edvardso filme „Kūrėjas“ pasakojama apie grėsmingą spartaus dirbtinio intelekto vystymąsi. Šis filmas žiūrovą nukelia į ateitį, kurioje žmonijos laukia nepavydėtinas likimas. Filmą Lietuvos kino teatruose jau bus galima pamatyti lapkričio mėnesį.

Kas pradžiugins istorinių filmų gerbėjus?

Lapkričio mėnesį istorinių filmų gerbėjų laukia R. Skoto režisuota jaudinanti biografinė drama „Napoleonas“, pasakojanti apie Prancūzijos imperatoriaus iškilimą, jo karinės sėkmės peripetijas, santykius su Žozefina ir visišku krachu pasibaigusį triumfo žygį per gyvenimą. Filme apstu meistriškai nufilmuotų karo batalijų. Žiūrovai turės progą stebėti nesiliaujančią, lyg ant mielių augančią Bonaparto galią jo meilės santykių su Žozefina fone.

Ką žiūrovams šį rudenį siūlo lietuviškas kinas?

Spalio mėnesio pradžioje Lietuvos kino teatruose pasirodys lietuviškas pilnametražis filmas „Devintas žingsnis“, kurį režisavo Irma Pužauskaitė. Šis filmas labai jautriai ir nuoširdžiai pasakoja apie nuo priklausomybių besigydančio jauno tėvo ir paauglės dukters santykius. Pagrindinis herojus dvylikos žingsnių sveikimo programoje jau yra pasiekęs devintąjį lygį.

Devintasis žingsnis iš sveikstančio nuo priklausomybių žmogaus reikalauja prisiimti atsakomybę už padarytus veiksmus ir gauti dėl jų įskaudintų pačių artimiausių bei kitų aplinkinių atleidimą. Debiutinio filmo režisierė drąsiai narplioja sudėtingas tarpusavio santykių ir sudarkytų jausmų temas, todėl šis filmas daugeliui žiūrovų tikrai pasirodys labai artimas, dvasiškai šiltas.

Parašykite komentarą