KAIP SUFORMUOTI PATOGIĄ NAUDOTIS PRAUSTUVO APLINKĄ?

Vonios kambariui išrinkti patį tinkamiausią praustuvą nėra labai paprasta. Šios įrangos pasirinkimas rinkoje yra labai platus, praustuvai tarpusavyje skiriasi ne tik montavimo būdais, dydžiais, bet ir formomis, spalvomis ir kt. Jei nusprendėte vonios kambaryje pakeisti praustuvą, jo ieškokite internetinėje parduotuvėje: https://www.iris.lt/68-praustuvai.

Į ką reikia atsižvelgti renkantis praustuvą?

Rinkdamiesi praustuvą pirmiausiai turite įvertinti, ar praustuvas vizualiai tikrai tiks jūsų vonios kambariui, ar juo bus patogu naudotis. Praustuvų yra įvairių – vieni turi gilų dugną ir platų dubenį, kiti yra akivaizdžiai minimalistiniai, jie tinka tik rankų plovimuisi.

Praustuvai dar yra skirstomi į pastatomus ir pakabinamus. Pakabinamieji idealiai tinka ir modernioje, ir klasikinėje aplinkoje, todėl jie itin noriai naudojami viešąsias paslaugas teikiančiose įmonėse – viešbučiuose, poilsio namuose, sanatorijose ir kitose panašios paskirties vietose, kur išskirtinis dėmesys skiriamas ne tik praktiškumui, bet ir estetikai.

Kokie yra pakabinamų ir pastatomų praustuvų skirtumai?

Pakabinamas praustuvas labiau tinka mažoje patalpoje. Išlieka ir toks nepatogumas – ant tokio įrenginio praktiškai nelieka laisvos vietos higienos ir švaros reikmenims susikrauti, todėl vonios kambaryje papildomai dar reikia kažkur įsprausti spintelę.

Pastatomas praustuvas atrodys gražiau, jei jis bus pagamintas iš akmens masės. Tokiam praustuvui tinka paaukštintas arba aukštas vandens maišytuvas. Geriausia, kai bendras tokio praustuvo aukštis yra patogus rankoms, tada jų nereikia laikyti per aukštai iškėlus arba per žemai nuleidus. Pastatomi praustuvai yra dviejų rūšių – statomi tiesiai ant grindų arba ant stalviršio.

Kuo iš kitų tarpo išsiskiria įmontuojami praustuvai?

Įmontuojamas praustuvas įprastai tampa stalviršio arba spintelės dalimi. Jei jis yra montuojamas prie stalviršio iš apačios, į jį žvelgiant iš apačios nesimato jokių konstrukcinių detalių, nes praustuvo dubuo su stalviršiu sudaro lygią plokštumą. Tai sukuria erdvesnio ir tvarkingesnio vonios kambario iliuziją.


Vienintelis įmontuojamų praustuvų trūkumas yra tas, kad pačios įrangos montavimas sukelia atitinkamų nepatogumų. Be to, tam darbui yra reikalingas solidesnę darbo patirtį turintis santechnikas. Tačiau visus tuos keblumus kuo puikiausiai atperka estetinis tokio praustuvo vaizdas bendrame vonios kambario interjere.

Parašykite komentarą