Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus?

Ruošiantis vestuvėms reikia atsakyti į daug klausimų, vienas jų – kokius žiedus pasirinkti. Pasirinkimas didelis, todėl nenuostabu, jog kai kurie pasimeta ir nebežino, ko nori. Tam, kad išsirinkti vestuvinius žiedus, verta iš pradžių susipažinti su galimu pasirinkimu. Tokiu atveju galėsite lengviau suprasti, ko jums reikia.

Klasikiniai vestuviniai žiedai

Klasikiniai vestuviniai žiedai išlieka dažniausiu kuklių lietuvių pasirinkimu. Tokiu žiedai yra įprasti, tiesa, šiek tiek pigesni. Tad juos renkasi kai kurie dėl finansinės situacijos, kiti – nes nenori išsiskirti. Visgi klasikiniai vestuviniai žiedai labai dailūs, todėl puikiai tinka kiekvienai porai.

Modernūs vestuviniai žiedai

Modernūs vestuviniai žiedai yra kur brangesni, tačiau kiekvienas centas atsiperka vos tik juos išvydus. Jei esate unikali ir išsiskirianti asmenybė, šie žiedai – būtent jums ir jūsų mylimam žmogui. Modernūs vestuviniai žiedai gali būti labai skirtingi, tad greičiausiai reikės daugiau laiko, jog pasirinkti tą, kuris patiks.

Vestuviniai žiedai – tatuiruotės

Kai kurie ieško unikalaus būdo, kaip sutaupyti, kartais tai tampa net keistai juokingi pasirinkimai. Vestuvinius žiedus kai kurie keičia į tatuiruotes. Visgi toks pasirinkimas ganėtinai keistas dėl kelių priežasčių. Reikia pripažinti, kad ne kiekviena santuoka baigiasi laimingai, kai kurie skiriasi dar net nepraėjus metams. Ar verta rizikuoti ir gadinti odą tam, kad būtų sutaupyti pinigai? Be to, tatuiruočių mados keičiasi sparčiai, gal po kurio laiko tokios tatuiruotės bus visiškai nemadingos. Trečia priežastis – jos blunka. Kas iš to, jei tatuiruotė gražiai atrodo dabar, juk po kurio laiko bus išblukusi, tuomet atrodys tikrai keistai.

Kiek kainuoja vestuviniai žiedai?

Vestuviniai žiedai būna iš aukso, todėl jų kaina nėra maža. Prasideda kainos nuo kelių šimtų eurų ir kyla iki kelių tūkstančių, o kartais net ir gerokai daugiau. Visgi daugelis ras jiems įperkamus žiedus. Dažniausiai klasikiniai vestuviniai žiedai nesiekia net tūkstančio eurų, na, o modernūs vestuviniai žiedai yra šiek tiek brangesni. Jų kaina priklauso nuo to, kokį dizainą pasirinksite ir kokio dydžio bus žiedas.

 

Parašykite komentarą