map  neigaliems  lt   United Kingdom   Moodle Icon  tamo pprc tvarkarastis tvarkarastis face

VIZIJA
moderni, atvira kaitai, atitinkanti asmens ir visuomenės poreikius profesinio mokymo įstaiga
MISIJA
teikti ugdymo, suaugusiųjų švietimo paslaugas, sudaryti palankias sąlygas mokytis skirtingų poreikių asmenims ir tenkinti rinkos poreikius
Planuojama! INFORMACINIŲ IR RYŠIŲ TECHNOLOGIJŲ APTARNAVIMO TECHNIKO MODULINĖ PROFESINIO MOKYMO PROGRAMA

Centro projektų vadovė Justina Marčiulionienė ir plėtros skyriaus vedėja Justina Čivilytė 2021 m. balandžio 14 d. dalyvavo nuotoliniame 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programos projekto "Aukšto lygio žinių, praktinių įgūdžių ir supratimo diegimasreikalingas geresniam užimtumui regionuose" (angl. "Deployment of high standards of knowledge, practical skills and understanding required for better employment in the regions" (Deploy-Skills)), Nr. LLI-415,  susitikime. Susitikimo metu projekto partneriai iš Ventspilio technikumo ir Regioninio inovacijų vadybos centro aptarė projekto veiklas, peržiūrėjo likusias įgyvendinti veiklas, diskutavo apie baigiamąją konferenciją ir jos temas.

 

 

 

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.
2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.
Ši informacija parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centras.  Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

baneriai

Mūsų draugai:

SMSM logo  lr  rumai2   aikos priedelis mes rusuojam   image0011