ESFIVP I 2

map  neigaliems  lt   United Kingdom   Moodle Icon  tamo pprc tvarkarastis tvarkarastis face

VIZIJA
moderni, atvira kaitai, atitinkanti asmens ir visuomenės poreikius profesinio mokymo įstaiga
MISIJA
teikti ugdymo, suaugusiųjų švietimo paslaugas, sudaryti palankias sąlygas mokytis skirtingų poreikių asmenims ir tenkinti rinkos poreikius

Jungtinių Tautų organizacija kovo 21 d. yra paskelbusi tarptautine Miškų diena. Pasaulinė miškų diena yra skirta atkreipti dėmesį į miškų svarbą mūsų gyvenime, pagalvoti apie miškus kamuojančias problemas, miškų svarbą klimato kaitai. Miškai užima apie trečdalį žemės sausumos ploto ir neveltui yra vadinami pasaulio plaučiais. 
Minint tarptautinę Miškų dieną 2021 m. kovo 22 d. Centro komanda organizavo nuotolines veiklas Zoom platformoje Erasmus+ programos strateginių partnerysčių projekte "Green Europe. Education. Abilities.", Nr. 2020-1-RO01-KA229-079887_2 dalyvaujantiems mokiniams ir mokytojams iš projekto partnerių šalių - Rumunijos , Turkijos, Šiaurės Makedonijos, Portugalijos ir Lietuvos. Renginio metu dalyviai susipažino su įdomia informacija apie pasaulio miškus, atsakinėjo į viktorinos klausimus apie pasaulio miškus Kahoot platformoje. Taip pat projekto dalyviai supažindinti ir su Lietuvos miškais, nacionaliniu Lietuvos medžiu, o po to savo žinias įtvirtino Kahoot viktorinoje. Abiejų viktorinų nugalėtojai apdovanoti simboliniais prizais, kurie bus laimėtojams iš Rumunijos ir Portugalijos bus išsiųsti paštu. Mentimeter programos pagalbą mokiniai taip pat pasidalijo mintimis kas jiems yra miškas ir daugiausiai kartų dalyviai paminėjo, kad miškas jiems yra gyvenimas, grožis, atsipalaidavimas, taika ir ramybė. Centro mokiniai Aidas, Faustina, Laura, Lukas, Nojus taip pat aktyviai dalyvavo susitikime ir gilino žinias bei bendravo su bendraamžiais iš kitų šalių. Dėkojame Centro mokytojoms Vilijai Karietienei ir Vaidai Kučinskienei už parengtus įdomius pristatymus ir interaktyvias veiklas susitikimo dalyviams bei renginio organizavimą. 
 

baneriai

Mūsų draugai:

lr  rumai2   aikos priedelis aaa mes rusuojam   image0011