ESFIVP I 2

map  neigaliems  lt   United Kingdom   Moodle Icon  tamo pprc tvarkarastis tvarkarastis face

VIZIJA
moderni, atvira kaitai, atitinkanti asmens ir visuomenės poreikius profesinio mokymo įstaiga
MISIJA
teikti ugdymo, suaugusiųjų švietimo paslaugas, sudaryti palankias sąlygas mokytis skirtingų poreikių asmenims ir tenkinti rinkos poreikius

LATLIT logo LIT full RGB
VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centras įsigijo modernias medienos frezavimo ir graviravimo stakles. Šiandien vyko staklių montavimo ir paleidimo darbai, o artimiausiu metu profesijos mokytojai bus apmokyti dirbti su šiomis staklėmis, o po to savo žinias perduos Centro mokiniams. Nauja įranga prisidės prie dar kokybiškesnio profesinio mokymo ir naujų ir reikalingų įgūdžių mokiniams suteikimo, o tai užtikrins lengvesnę ir greitesnę mokinių integraciją į darbo rinką. 
 Šios staklės įsigytos įgyvendinant 2014 – 2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programos projektą „Initiation of working environment based training in construction and restoration industry at Zemgale and Panevezys / Initiation of WEBT“ (“Mokymo darbo vietoje inicijavimas statybos ir restauravimo pramonėje Žemgalėje ir Panevėžyje”), Nr. LLI-315. 
 
Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Ši informacija parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centras.  Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. 

baneriai

Mūsų draugai:

lr  rumai2   aikos priedelis aaa mes rusuojam   image0011