Duomenų perkėlimas iš DVD ir CD diskų į išorinę laikmeną

 

Išorinės laikmenos tapo nepakeičiamos šiuolaikiniame gyvenime. Nesvarbu, ar tai nuotraukos, muzika, vaizdo įrašai arba kitos svarbios bylos, saugoti jas diskuose yra nepatogu ir nesaugu. Su technologiniais pokyčiais, senesnių DVD ir CD diskų naudojimas tampa vis mažiau populiarus. Tai ne tik dėl jų ribotos talpos, bet ir dėl to, kad šie diskai yra trapesni ir gali sugadinti duomenis. Štai kodėl daugelis renkasi perkelti savo duomenis iš DVD ir CD diskų į išorinę laikmeną.

DVD ir CD diskų duomenų perkėlimas į išorinę laikmeną yra naudingas, norint išlaikyti svarbius duomenis saugiai. Tai gali būti atlikta įvairiais būdais, ir čia aptarime du populiariausius variantus: duomenų kopijavimą į kompiuterio kietąjį diską ir duomenų perkėlimą į išorinį kietąjį diską arba USB flash atmintinę.

 

Turinio kopijavimas į kompiuterio kietąjį diską

Kopijuojant į kompiuterį kietąjį diską, svarbu užtikrinti, kad būtų pakankamai vietos duomenų saugojimui. Tai reiškia, kad reikia patikrinti, ar jūsų kompiuterio kietasis diskas turi pakankamai vietos, kad tilptų visi kopijuojami duomenys. Taip pat svarbu, kad kompiuterio kietasis diskas (HDD) taip pat gali sugesti arba susigadinti duomenys, todėl būtų protinga turėti keletą duomenų saugyklų. Geriausias pasirinkimas yra perkelti duomenis ir į išorinį kietąjį diską arba USB flash atmintinę.

 

Duomenų iš DVD-CD perkėlimas į išorinę laikmeną

Perkėlimas į išorinę laikmeną yra paprastas procesas. Tam reikės išorinio kietojo disko arba USB atmintinės, kurioje yra pakankamai vietos visiems jūsų duomenims. Tada tiesiog įdėkite DVD ar CD diską į jūsų kompiuterio diskasukį ir prisijunkite kietqjį diską  prie kompiuterio. Kai įrenginys bus aptiktas, jūs turėsite galimybę pasirinkti, kuriuos duomenis norėsite į jį perkelti. Pasirinkite norimus duomenis ir paleiskite perkėlimo procesą.

Pasibaigus duomenų perkėlimui, patikrinkite, ar visi duomenys buvo sėkmingai nukopijuoti. Atidarykite išorinę laikmeną ir patikrinkite, ar visos bylos ten. Taip pat rekomenduojama išbandyti kelias bylas, kad būtumėte tikri, jog jie atsidarė teisingai ir nėra sugadinti.

 

Duomenų saugumo užtikrinimas

Perkeldami duomenis iš DVD ir CD diskų į išorinę laikmeną, suteikiate jiems ilgesnį gyvavimo laiką ir saugumą. Išorinės laikmenos, tokios kaip kietieji diskai ar USB atmintinės, patikimesnės ir gali talpinti daugiau informacijos. Be to, turėdami duomenis išsaugotus išorinėje laikmenoje, galite lengvai pasiekti juos iš bet kurio kompiuterio ar kito įrenginio. Taip pat patogiai dalintis savo turiniu socialiniuose tinkluose, įkelti į svetainę, youtube, instagram paskyrą ir t.t…

Naudodami išorinę laikmeną kaip duomenų saugyklą, taip pat sumažinate riziką, kad prarasite svarbius duomenis dėl DVD ar CD diskų pažeidimo. Šie diskai lengvai įbrėžiami arba sulenkiami, o tai lemia duomenų praradimą. Turėdami duomenis saugioje išorinėje laikmenoje, jūs esate apsaugoti nuo tokių situacijų.

 

Apibendrinimas. Perkeldami duomenis iš DVD ir CD diskų į išorinę laikmeną, jūs suteikiate sau ramybę, žinodami, kad jūsų svarbūs duomenys yra saugūs. Pasinaudokite šiais paprastais ir patikimais būdais, kad perkeltumėte savo duomenis į modernią išorinę USB jungties laikmeną. Taip užtikrinsite, kad jūsų duomenys bus lengvai pasiekiami, saugūs nuo sugadinimo ir išvengsite galimų praradimų.

Daugiau apie duomenų kopijavimą iš DVD-CD disko į išorines laikmenas skaitykite svetainėje: https://videoaudioskaitmeninimas.lt/

 

Parašykite komentarą