Dėl kokio dydžio įdaužos būtina keisti stiklą?

Važiuojate greitkeliu ir staiga į jūsų eismo juostą įvažiuoja statybinis sunkvežimis. Dar nespėjus pasukti, iš sunkvežimio išskrenda nuolaužos ir atsitrenkia į priekinį stiklą. Apžiūrite priekinį stiklą ir aptinkate keletą nedidelių įtrūkimų.

Toks scenarijus yra dažnas vairuotojams, kurie nuolat važinėja pagrindiniais greitkeliais ir perpildytais keliais. Tikriausiai žinote, kad važinėti su įtrūkusiu priekiniu stiklu ilgainiui nėra gera mintis. Tačiau, kai turėsite galimybę apsilankyti automobilių stiklų remonto dirbtuvėse, ar jums reikės visiškai pakeisti priekinį stiklą, ar jis gali būti tiesiog sutaisytas? Pateikiame keletą gairių, padėsiančių sužinoti atsakymą.

Remontas ar keitimas? Stiklo įtrūkimo įvertinimas

Ar priekinio stiklo įtrūkimą galima sutaisyti, priklauso nuo trijų veiksnių:

  • vieta;
  • įtrūkimo ilgis;
  • įtrūkimo gylis.

Dvi pavojingiausios vietos, kuriose priekinis stiklas gali įtrūkti, yra jūsų matomumo zonoje ir aplink priekinio stiklo kraštus. Jei įtrūkimas vairuotojo pusėje yra ilgesnis nei keli centimetrai, būtina montuoti naują priekinį stiklą.

Be to, mažų įtrūkimų grupės arba gilaus įtrūkimo palei priekinio stiklo kraštus paprastai neįmanoma sutvarkyti. Dėl priekinio stiklo perimetro pažeidimų kyla didesnė rizika, kad avarijos atveju priekinis stiklas visiškai bus sugadintas. Taisyklė: jei įtrūkimas didesnis nei dviejų eurų moneta, turėsite keisti naują priekinį stiklą. Atkreipkite dėmesį, kad net mažesnių įtrūkimų ir itin gilių įskilimų gali nepavykti sutvarkyti!

Jei priekiniame arba galiniame priekiniame stikle atsirado didelis įtrūkimas, kreipkitės pagalbos į remonto dirbtuves, kurios užtikrins, kad stiklų keitimas Kaune ir kituose Lietuvos miestuose būtų atliktas itin greitai ir profesionaliai. Jei nesate tikri dėl žalos masto, patyręs automobilių stiklų ekspertas nuspręs, ar įtrūkimas yra taisytinas. Žinokite, kad profesionalus įtrūkimų, įskilimų ir skilimų remontas teikia pirmenybę saugumui ir tvarumui, o ne estetikai. Tai reiškia, kad nors jūsų priekinis stiklas atrodys geriau ir tarnaus ilgiau, gali likti smulkių trūkumų.

Atminkite, kad kuo ilgiau delsite kreiptis į specialistą, tuo didesnė gali būti žala. Temperatūros svyravimai, ledinis lietus ir kruša dažnai pasireiškia per naktį ir padaro jūsų priekinį stiklą per daug nekokybišką, kad galėtumėte saugiai eksploatuoti savo transporto priemonę.

Parašykite komentarą