map  neigaliems  lt   United Kingdom   Moodle Icon  tamo pprc tvarkarastis tvarkarastis face

VIZIJA
moderni, atvira kaitai, atitinkanti asmens ir visuomenės poreikius profesinio mokymo įstaiga
MISIJA
teikti ugdymo, suaugusiųjų švietimo paslaugas, sudaryti palankias sąlygas mokytis skirtingų poreikių asmenims ir tenkinti rinkos poreikius
VERTYBĖS
humaniškumas, demokratiškumas, tolerancija, atsakingumas, pareigingumas, profesionalumas, bendradarbiavimas, atvirumas, pilietiškumas, tautiškumas, kūrybiškumas
STRATEGINIS TIKSLAS
rengti kvalifikuotus specialistus ir ugdyti jų bendruosius gebėjimus

PAGRINDINĖS SESIJOS LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS MOKYKLINIS BRANDOS EGZAMINAS

PAGRINDINĖS SESIJOS LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS MOKYKLINIS BRANDOS EGZAMINAS

Eil.

Nr.

Egzaminas Data Centras Egzamino pradžia Laikančiųjų skaičius
  1.  
Lietuvių kalba ir literatūra, mokyklinis 2020-06-29 VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centras (Pilėnų korpusas). 9 val.  

PAGRINDINĖS SESIJOS VALSTYBINIŲ BRANDOS EGZAMINŲ CENTRŲ SĄRAŠAS

2019-2020 m. m.

Eil.

Nr.

Egzaminas Data Centras Egzamino pradžia Laikančiųjų skaičius
     2. Užsienio kalba (anglų) kalbėjimo dalis 2020-06-22,23,25

Panevėžio „Minties“ gimnazija

(Kniaudiškių 40, Panevėžys)

9 val. 36
3. Užsienio kalba (rusų) kalbėjimo dalis 2020-06-23, 25

Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija

(Vysk. K.Paltaroko 18, Panevėžys)

9 val. 1
4.. Lietuvių kalba ir literatūra 2020-06-29

Panevėžio „Žemynos“ progimnazija

(Ramygalos 99, Panevėžys)

9 val. 12
5. Užsienio kalba (anglų) klausymo, skaitymo, rašymo dalys 2020-07-01

Panevėžio „Minties“ gimnazija

(Kniaudiškių 40, Panevėžys)

9 val. 36
6. Matematika 2020-07-03

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

(Šiaulių 60, Panevėžys)

9 val. 24
7. Istorija 2020-07-07

Panevėžio „Aušros“ progimnazija

(Vienybės a. 38, Panevėžys)

9 val. 5
8. Biologija 2020-07-09

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazija

(Žvaigždžių 26, Panevėžys)

9 val. 6
9. Informacinės technologijos 2020-07-13

Panevėžio 5-oji gimnazija

(Danutės 12, Panevėžys).

9 val. 6
10. Geografija 2020-07-15

Panevėžio „Minties“ gimnazija

(Kniaudiškių 40, Panevėžys)

9 val. 15
11. Užsienio kalba (rusų) klausymo, skaitymo, rašymo dalys 2020-07-17

Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija

(Vysk. K.Paltaroko 18, Panevėžys)

9 val. 1
12. Fizika 2020-07-21

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazija

(Žvaigždžių 26, Panevėžys)

9 val. 2

Konsultacijos egzaminus laikantiems dvyliktokams

Dalykas Mokytojas Korpusas Kabinetas Laikas

Lietuvių k.

E. Susnienė Staniūnai 6 Birželio 3, 10, 17 d. 10.00-12.00 val.
D. Balčiūnienė Pilėnai 13 Birželio 10, 17 d. 10.00-12.00 val.
R. Kirsnienė Pilėnai 10 Birželio 11, 18 d. 10.00-12.00 val.
M. Petrėtienė Staniūnai 17 Birželio 2, 9, 16 d. 10.00-12.00 val.
Matematika ir inf.technologijos D. Augienė Pilėnai 6

Birželio 9, 16 d.

10.00-11.00 val.

Matematika F. Žvirgždienė Staniūnai 3

Birželio 16, 18 d.

12.00-13.00 val.

Anglų k.

J. Lysovienė Staniūnai 11

Birželio 18 d.

11.00-12.00 val.

Pilėnai 15

Birželio 17 d.

11.00-12.00 val.

V. Kučinskienė Staniūnai 20

Birželio 1, 8, 15 d.

12.00-14.00 val.

A. Žvykienė Pilėnai 15

Birželio 1, 15 d.

10.00-12.00 val.

Geografija V. Karietienė Staniūnai 18

Birželio 3, 10, 17 d.

10.00-12.00 val.

R. Maldeikis Pilėnai 11

Birželio 10, 17 d.

12.00-13.00 val.

Istorija V. Katinaitė Pilėnai 8

Birželio 3 d.

10.00-12.00

Biologija G. Brukštienė Pilėnai 1

Birželio 18 d.

10.00-12.00 val.

Informacinės technologijos I. Rudėnienė Staniūnai 2

Birželio 9 d.

9.00-11.00 val.

Fizika V. Sasmilienė Staniūnai 16

Birželio 9 d.

10.00-12.00 val.

Rusų k. D. Burkauskaitė Staniūnai 12

Birželio 17 d.

11.00-13.00 val.

VšĮ PPRC Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio padalinys

Konsultacijos egzaminus laikantiems dvyliktokams

Dalykas Mokytojo vardas, pavardė,

Grupė

Kabinetas

Laikas,

(mėnuo, diena, valanda)

Matematika Jūratė Jovaišienė

18-GT

304

Birželio 2,9,16 d.,

8.00-8.45.

Birželio 2,9,16 d., 12.00-14.35.

Lietuvių kalba ir literatūra Edita Jurėnienė

18-T

303 Birželio 5,12,19 d., 8.50-11.30.
Lietuvių kalba ir literatūra Vitalija Skaparienė 18-G 307

Birželio 4,11,18 d.,

8.00-10.35.

Anglų kalba Edita Kapišauskaitė

18-T

B1 kursas

B2 kursas

212

Birželio 3,10,17 d.,

8.55-9.40,

10.45-11.30.

Biologija Rasa Adomaitienė

18-GT

306

Birželio 3,10,17 d.,

8.00-8.45.

Geografija Rasa Adomaitienė

18-GT

306

Birželio 3,10,17 d.,

9.50-10.35.

Konsultacijos turintiems skolų dvyliktokams
Anglų kalba Vaida Guobužienė 18-G 110

Birželio 3,10,17 d.,

8.55-9.40.

Fizika Vitalija Skaparienė

18-GT

307

Birželio 10 d.,

8.00-8.45.

Fizinis ugdymas Rita Kairytė - Ovčarikienė 18-G sporto salė

Birželio 3,10,17 d.,

10.45-11.30.

Fizinis ugdymas Rita Kairytė - Ovčarikienė 18-T sporto salė

Birželio 3,10,17 d.,

12.00-12.45.

Gimnazijos skyriaus vedėja N. Krasauskienė

2020-05-26

baneriai

Mūsų draugai:

lr  rumai2   aikos priedelis aaa mes rusuojam   image0011