ESFIVP I 2

map  neigaliems  lt   United Kingdom   Moodle Icon  tamo pprc tvarkarastis tvarkarastis face

VIZIJA
moderni, atvira kaitai, atitinkanti asmens ir visuomenės poreikius profesinio mokymo įstaiga
MISIJA
teikti ugdymo, suaugusiųjų švietimo paslaugas, sudaryti palankias sąlygas mokytis skirtingų poreikių asmenims ir tenkinti rinkos poreikius

Artėja gražiausios metų šventės Šv. Kalėdos. Mes visada savęs klausiame ko mes norėtume dovanų? Gal naujų kailinių, gal naujo telefono, gal... Manome, kad geriausia dovana - švelni, jautri ir nesavanaudiška širdis bei dėmesys tam, ką labiausiai mylime ir branginame.

Jau ketvirtus metus VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro jaunimo klubas ir mokinių taryba organizuoja akciją "Pagalba keturkojui draugui". Dėka rūpestingos mokyklos bendruomenės vežėme į Kaimiškio gyvūnų draugiją šiltų anklodžių, maisto, pinigėlių ir skanėstų prieglaudos gyvūnėliams.

Prieglaudos gyventojų istorijos yra panašios: išmesti, nemylimi, atsiradę ten dėl tam tikrų aplinkybių. Dėka nuostabių savanorių šios mažos širdelės turi galimybę pajusti nors kiek meilės ir šilumos. Kiekvieną kartą važiuojant į Kaimiškį vis tikimės, kad ten gyvūnų bus mažiau. Deja...

Jaunimo klubas ir mokinių taryba sako nuoširdų AČIŪ Jums, miela bendruomene. Jeigu kas galvojate, kad atlikote tik mažą darbą, tai Jūs klystatate. Mūsų visų kilnūs darbai - tai dideli darbai. Dalai Lama yra pasakęs "Kai poelgiai grindžiami gerumu, iš vidaus užlieja nuostabus jausmas. Tarytum kažkas tavyje prabyla sakydamas: štai kaip reikėtų jaustis".

baneriai

Mūsų draugai:

lr  rumai2   aikos priedelis aaa mes rusuojam   image0011