ESFIVP I 2

map  neigaliems  lt   United Kingdom   Moodle Icon  tamo pprc tvarkarastis tvarkarastis face

VIZIJA
moderni, atvira kaitai, atitinkanti asmens ir visuomenės poreikius profesinio mokymo įstaiga
MISIJA
teikti ugdymo, suaugusiųjų švietimo paslaugas, sudaryti palankias sąlygas mokytis skirtingų poreikių asmenims ir tenkinti rinkos poreikius

Gegužės 7 dieną VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro Transporto sektoriniame mokymo centre organizuota, Panevėžio „Žemynos“, „Beržų“ „Rožyno“ progimnazijų mokiniams ir technologijų mokytojams, pamoka – ekskursija. Jos metu Centro direktoriaus pavaduotojas ugdymui Kazimieras Tautvaišas, profesinio mokymo skyrių vedėjai Dalia Kavaliauskienė ir Saulius Skukauskas pristatė Žemės ir namų ūkio veiklos bei automechanikų skyriaus profesinio mokymo programas ir specialybes ( technikos priežiūros verslo darbuotojas, automechanikas, autoelektrikas), kurios šuo metu labai reikalingos darbo rinkoje ir turi jaunimo tarpe didelę paklausą.

Šių specialybių mokymui atnaujinta visa mokymo bazė (teoriniams ir praktiniams mokymams). Mokiniai buvo supažindinti su šia nauja (Transporto sektorinio) mokymo baze.

Mokiniams buvo demonstruojamas vairavimas ekstremaliomis sąlygomis ant slidžiųjų dangų, pristatytas praktinis mokymas atitinkantis visus EU standartus naujojoje vairavimo aikštelėje.

Centro mokiniai ir profesijos mokytojai pristatė naujos žemės ūkio technikos manevravimo galimybes, technologinius procesus.

Mokiniams buvo akcentuota, kad mokantis šių specialybių turi galimybę įgyti visų kategorijų traktorių vairuotojo teises ir automobilių vairuotojo teises.

baneriai

Mūsų draugai:

lr  rumai2   aikos priedelis aaa mes rusuojam   image0011