AKTUALUMAS

Lietuva švenčia nepriklausomos valstybės atkūrimo šimtmetį su šūkiu „Pažink. Švęsk. Kurk.“

TIKSLAS

Įteikime šiai sukakčiai savo Šimtmečio dovanas:

Laiką dalijantis – dalinkimės gebėjimais, kurie įgalina siekti savo tikslų. 

Laiką bendrystei – suburkime žmones leisti laiką kartu, skatinkime pilietiškumą, stiprinkime ryšius, švęskime nacionalines šventes.

VYKDYMAS

Maloniai kviečiame suburti savo komandą ir pasivaržyti su kitomis regiono profesinėmis mokyklomis.

SRITYS

Lietuvių (gimtoji) kalba

Raiškus savos kūrybos ar pasirinkto lietuvių rašytojo ar poeto kūrinio apie Lietuvą skaitymas (iki 7 min.) Po du skaitovus iš kiekvienos regiono profesinės mokyklos.

Mokinių kūryba Lietuvos šimtmečiui paminėti . (Atsiųsti iki vasario 16 d. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Paviešinsime savo mokyklos facebook, kad renginio dalyviai galėtų skaityti ir susidaryti nuomonę. Forma – laisva).

Istorija

Testinės užduotys iš Lietuvos istorijos. Atlikimas moodle aplinkoje. Po du –tris mokinius iš kiekvienos regiono profesinės mokyklos.

Matematika

Išmonės ir nuovokumo reikalaujantys uždaviniai, susieti su profesijos mokymusi. Atlikimas moodle aplinkoje. Po du –tris mokinius iš kiekvienos regiono profesinės mokyklos.

Anglų k.

Po du mokinius iš kiekvienos regiono profesinės mokyklos. Užduotis vienam mokiniui – teksto, susijusio su Lietuvos šimtmečiu, vertimas iš anglų kalbos. Užduotis kitam mokiniui – savo krašto arba Lietuvos istorinio objekto prezentacija anglų k. Užduotis atliekama konferencijų salėje.

Data – 2018 m. kovo 14d.

Vieta – Staniūnų g. 68, Panevėžys

Laikas – 9.00 val.

Dalyviai : Panevėžio regiono profesinių mokyklų gimnazijų klasių (I-IV) mokiniai.

Eiga: 9.00-10.00 - susipažinimas, mokyklos apžiūra

         10.00-12.00 - veikla pagal sritis

         12.00-13.00 - apdovanojimai, atsiliepimai.

Iki 2018 m. vasario 16 d. prašytume informuoti apie Jūsų mokyklos dalyvavimą renginyje.

Taip pat laukiame pasiūlymų ar pastabų.

Kontaktinis asmuo – VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro gimnazijos skyriaus vedėja Rita Kriaupienė, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,   tel. 845 570811.